10 Maj 2019
Kategoria: Aktualności
10 maja 2019,
 Off

Lombardy w Gorzowie to możliwość spieniężenia wszystkich przedmiotów jakich nie potrzebujemy. Gotówka natomiast przyda się każdemu i nie warto składować w domu rzeczy, których już dawno nie używamy i zalegają nam tylko, tworząc składowisko wszystkiego. Przez takie zbieractwo w pewnym momencie nie wiemy, co posiadamy. Przedmioty elektroniczne i tego typu rzeczy, nieużywane przez długi czas niestety niszczeją. O wiele korzystniejszym rozwiązaniem będzie ich spieniężenie, bo komuś mogą jeszcze długo posłużyć.

Gdzie możemy sprzedać elektronikę i biżuterię?

Lombard Gorzów to miejsce, które odkupi od nas wszystkie przedmioty elektroniczne i wyroby jubilerskie, które zalegają nam w domu. Dzięki temu nie musimy ich już dłużej składować do momentu aż same się zniszczą. Jest to opcja bardzo korzystna, bo możemy nie tylko zwolnić dużo miejsca w domu, ale także na nieużywanych od lat przedmiotach czy urządzeniach zarobić.

W lombardzie możemy także sprzedać takie rzeczy jak stare telefony komórkowe, których już nie używamy. Nie warto ich trzymać w domu, bo gotówka przyda nam się o wiele bardziej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo wystarczy wybrać się do odpowiedniego punktu, w którym mieszczą się Lombardy w Gorzowie i okazując dowód poprosić o wycenę. Jeśli zgodzimy się na oferowaną nam przez lombard cenę, to w kilka chwil podpisujemy umowę sprzedaży i do ręki dostajemy potrzebną nam gotówkę. Nie musimy więc tracić czasu na samodzielne poszukiwania klienta, który kupi od nas to, co chcemy sprzedać.