9 Czerwiec 2019
Kategoria: Aktualności
9 czerwca 2019,
 Off

W życiu bywa różnie. Czasem niezbędny jest szybki zastrzyk gotówki. Wiele osób sięga wtedy po chwilówki, jednak ich klienci często dopiero po fakcie odkrywają przerażające oprocentowanie lub drobne kruczki prawne w umowach kredytowych.

Czy jest lepsze rozwiązanie? Okazuje się że tak. A na dodatek od wieków funkcjonuje w praktycznie niezmienionej formie.

Lombard
Słowo, które wielu kojarzy się negatywnie, chociaż zupełnie niesłusznie. Ludzie zastawiają tu wartościowe przedmioty, a w zamian otrzymują gotówkę. Reguły ustala lombard Gorzów to miasto, w którym działa renomowany punkt tego typu.

Ile można dostać w lombardzie?
Wysokość kwoty zaoferowanej przez lombard ściśle zależy od wartości deponowanego towaru. Im jest on cenniejszy, tym większą sumę otrzyma jego klient. Dlatego idealnym towarem do wymiany w lombardzie jest złoto.

Już wiele osób korzystnie i dyskretnie wymieniło w lombardzie swoje oszczędności w złocie na żywą gotówkę. Jeśli chcą mogą w ustalonym terminie wykupić swoje złoto. Jeżeli jednak wolą gotówkę, nie muszą spłacać ani złotówki. W porównaniu do chwilówek, lombardy wydają się zdecydowanie lepsze.

Skup złota Gorzów
Zamiast zaciągać kredyt w parabanku, lepiej też wybrać się do skupu złota. Tutaj liczyć można na fachową wycenę oszczędności oraz korzystne ceny. Transakcje są całkowicie legalne i bezpieczne.

Również dla osób, które chcą nabyć drogocenny kruszec, świetną propozycją jest skup złota Gorzów oferuje atrakcyjne ceny zakupu, fachowe doradztwo oraz uczciwe i szybkie transakcje.

Zapraszamy do skorzystania z oferty skupu złota w Gorzowie.