15 Czerwiec 2019
15 czerwca 2019,
 Off

Planując długoterminową inwestycję pieniędzy, warto przyjrzeć się atrakcyjnemu lokowaniu kapitału w złocie. Jest to bezpieczny i pewny sposób na pomnożenie oszczędności. 

Złoto od wieków jest uważane za symbol zamożności. Nie inaczej jest obecnie. Dziś jednak przedmioty ze złota to nie tylko zachcianka krezusów tego świata. Złote monety i sztabki, czy biżuterię coraz częściej kupują mniej zamożni przedstawiciele klasy średniej. Robią to nie po to, aby inni podziwiali ich majętność. Zakup złota traktują, jako długoterminową lokatę kapitału. 

Gdzie i jak kupić złoto?
Jest wiele możliwości. Począwszy od jubilerów, przez aukcje i sklepy internetowe, aż po skup złota Gorzów , który oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny w skupie. 

W stacjonarnych punktach wygodnie jest płacić kartą. W sprzedaży internetowej konieczne będzie zlecenie wykonania przelewu. Niezależnie od rodzaju wybranego punktu sprzedaży, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na certyfikat dołączony do złotego przedmiotu. Jest on potwierdzeniem wartości towaru oraz przyda się przy późniejszej odsprzedaży.

Gdzie sprzedać złoto?
Jeżeli chcemy upłynnić złoto, dobrym pomysłem również będzie skup złota Gorzów oferuje wiele możliwości. W skupie otrzymamy fachową wycenę, certyfikaty bardzo się przydadzą. 

Oszczędności w złocie na gotówkę może wymienić też lombard Gorzów , zrobi to szybko i dyskretnie. Za złote przedmioty oddane w zastaw, klient od ręki otrzyma atrakcyjną kwotę pieniędzy oraz pokwitowanie. Na jego podstawie będzie mógł odkupić swoje złoto. Jeśli wybierze gotówkę, nie będzie musiał już nic spłacać.