Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów
Czy muszę mieć 18 lat, aby dokonać transakcji ?
Tak, podstawą zawarcia umowy lombardowej, kupna-sprzedaży jest ukończone 18 lat.
Jaki jest koszt ? Ile muszę zapłacić ?
Oferujemy najniższe opłaty . Przykładowa tabela opłat
Ile mam czasu na odebranie powierzonej rzeczy
Umowy podpisywane są na okres 1 miesiąca z możliwością wielokrotnego przedłużania po uiszczeniu umownych opłat. Jeżeli więc po miesiącu nie masz środków pieniężnych na odebranie swoich rzeczy, możesz przedłużyc umowę na kolejny miesiąc.
Czy mogę się spóźnić z odbiorem lub przedłużeniem rzeczy?
Tak, zawsze czekamy na Ciebie 7 dni , nie pobieramy przy tym żadnych dodatkowych opłat. W szczególnych przypadkach możemy zaczekać dłużej za ugodnieniem obu stron.
W jaki sposób dokonuję sie transakcji?
W lombardzie Sezam znajdują się specjalne kabiny kasowe, pozwalające na odosobnieniu podpisać umowę, wycenić biżuterię czy najzwczyajniej porozmawiać. Każdy z nas potrzebuje intymności i komfortowych warunków podczas załatwiania różnych spraw, po to własnie takie kabiny zostały zbudowane.
Czy można coś załatwić poza godzinami pracy ?
Tak, w przypadkach pilnych możesz otrzymać gotówkę pieniężnych oraz sprzedać złoto, telefon również poza godzinami pracy. Wymagany jest jednak wcześniejszy kontakt z nami, w celu dojazdu do firmy oraz załatwienie formalności.
Kiedy otrzymam gotówkę ?
Gotówkę wypłacamy natychmiast, zaraz po podpisaniu umowy, trwa to max. do 5 minut .
Czy zapłacę mniej, jeśli wcześniej oddam gotówkę?
Tak, płacisz tylko za tyle dni, ile faktycznie wykorzystałeś, czyli jeśli umowa jest zawarta na 1 miesiąc, a przyjdziesz po 2 tygodniach to płacisz tylko za 2 tygodnie.