Warto przeczytać. Zachęcamy !

Od 25 lat Lombard SEZAM oferuje rzetelną i uczciwą obsługę, dlatego zaufało nam i korzysta do dzisiaj wielu klientów. Nasza firma nie powstała rok, dwa czy 5 lat temu. Jako jedyni jesteśmy w Gorzowie od ponad 25 lat , starając się przy tym cały czas podwyższać jakość usług.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku gorzowskim. Nasze umowy są  zawierane na dowolny okres, np. 14 lub 31 dni, po upływie terminu na umowie dodatkowo czekamy 7 dni po terminie,  a często i znacznie dłużej bo sytuacje w życiu są po prostu różne. Nie pobieramy przy tym nigdy odsetek karnych.

Lombard Sezam oferuje  najniższe opłaty  w woj.lubuskim oraz zachodniopomorskim, niewykluczone, że  i w całej Polsce. Możecie to Państwo sprawdzić tutaj . Warto przyjść do nas, zadzwonić i przekonać się .

Regulamin promocji „Teraz opłaty 0 zł”  

Informujemy, iż promocja jest na jasnych zasadach, bez żadnych ukrytych kosztów, zawiłych umów, mających na celu zdezorientować klientów i wyciągnąć pieniądze. Na pewno tak nie jest! Lombard Sezam to gwarancja uczciwych interesów, o czym przekonało się wielu klientów nie tylko z miasta  Gorzowa, ale z woj. lubuskiego oraz zachodniopomorskiego przez ostatnie 25 lat.

Gotówka w ramach promocji ” Teraz opłaty  0 zł”  skierowana jest do osób potrzebujących  środki pieniężne na niedługi okres czasu. To co można u nas zastawić prezentujemy na naszej stronie , a konkretnie tutaj .

1. Promocja ” Teraz opłaty 0 zł” obowiązuje  z chwilą zawarcia umowy w okresie 1.12.2017r. –  30.12.2017r.

2. Umowa  zawierana jest na okres 1  miesiąca,  z możliwością wielokrotnego jej przedłużenia na warunkach  zawartych w umowie.

3. Maksymalna, jednorazowa kwota umowy  w ramach promocji  ”Teraz opłaty 0 zł” może wynosić  do 200 zł ( słownie dwieście złotych). Każdy klient, w  okresie do 31.12.2017r. z promocji ” Teraz opłaty 0 zł„można skorzystać nie więcej niż 1 raz.

4. Klient w momencie spłaty kwoty do 3 dni  ( dzień zawarcia umowy liczony jest jako pierwszy dzień trwania umowy  ) nie ponosi żadnych kosztów z tytułu jej zawarcia . Oddaje taka kwota jaką pożyczył, bez jakichkolwiek kosztów.

Przykład: Otrzymuję  dzisiaj 200 zł dając w zastaw np. obrączkę lub telefon. Po 1, 2 lub 3 dniach przychodzę i oddaję 200 zł oraz odbieram zastaw. Opłata od zwróconych 200 zł wynosi 0 zł.

5. Jeżeli z różnych przyczyn nie ma możliwości spłaty do 3 dni,  klient ma czas  na spłatę gotówki  do miesiąca czasu na warunkach zawartych w umowie .  Po miesiącu, może ją także przedłużyć na kolejny okres. Nie stosujemy żadnych ograniczeń co do czasu spłaty.