Chcesz sprzedać lub kupić laptopa w dobrej cenie?

Zadzwoń !

W ciągłej sprzedaży ponad 50 laptopów wszystkich marek , w tym również produkty firmy Apple .

W ofercie laptopy i netbooki z ekranami o wymiarach 10, 11, 12, 15, 17 cali.


Skupujemy i sprzedajemy laptopy. Płacimy gotówkę od ręki !

Oferujemy najwyższe ceny skupu laptopów! Gotówka od ręki !
Prowadzimy skup laptopów nowych oraz używanych. Jeżeli chcesz sprzedać swój sprzęt i masz gwarancję, weż ją ze sobą, otrzymasz wyższą cenę. Jeżeli chciałbyś sprzedać sprzęt, który używasz i nie posiadasz już gwarancji, również go od Ciebie kupimy, wszystko jednak wymaga obejrzenia, oceny stanu itp. Jeżeli masz dodatkowe pytania, zawsze możesz zadzwonić, napisać maila.
W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 50 laptopów!
Sprzedażą laptopów zajmujemy się od ponad 5 lat, posiadamy największy wybór zarówo nowych jak i używanych laptopów w Gorzowie Wlkp. Każdy sprzęt objęty jest gwarancją, każdy można również włączyć, obejrzeć, przetestować i przekonać się, że to jest własnie to czego szukasz... Kupując u nas laptopa, otrzymasz w prezencie wodoszczelną torbę GRATIS !
Możesz u nas również zamienić laptopa !
Posiadasz starszy model, a chciałbyś inny lub nowszy z dopłatą? Przyjdź, na pewno coś zaproponujemy i bedziemy mogli dokonać zamiany.
Torba zawsze gratis !
Jeżeli zakupisz u nas laptopa, bez wględu na to czy nowego z 2 letnią gwarancją czy też używanego z gwarancją, ZAWSZE otrzymasz od NAS wodoszczelną torbę gratis !!!