Chcesz sprzedać telefon po korzystnej cenie ?

Zadzwoń !!!Nasza oferta

Zaoferujemy Ci najwyższą cenę za Twój telefon!
Skup telefonów w Lombardzie Sezam to ponad 10 letnie doświadczenie. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższe ceny skupu. Jeżeli przedłużyłeś umowę w salonie gsm, dostałeś telefon w promocji i chcesz go sprzedać lub zamienić? Zapraszamy do nas! Skupujemy rónież hurtowe ilości telefonów od firm przedłużających umowy u operatorów GSM. U nas otrzymacie gotówkę od ręki !
W ciągłej sprzedaży ponad 500 telefonów !
Od ponad 12 lat sprzedajemy telefony komórkowe w Gorzowie Wlkp. Jako jedyni na terenie woj. lubuskiego mamy w ciągłej sprzedaży ponad 500 modeli wszystkich, dostępnych marek na rynku. Posiadamy telefony z 2 letnią gwarancją oraz używane - jak zawsze - w stanie idealnym. Jeżeli posiadasz już telefon i chciałbyś kupić nowy? Przyjdź, uzgodnimy szczegóły, być może też przyjmiemy Twój stary telefon w rozliczeniu. Jeśli masz pytania zadzwon ! Informacje w dziale kontakt. Zapraszamy !
Chciałbyś zamienić swój telefon na inny ?
Oprócz skupu i sprzedaży telefonów prowadzimy także zamianę. Przynosisz swój, dopłacasz nam ustaloną kwotę lub my dopłacamy Tobie ( w zależności od modelu) i możemy się zamienić. Czasem telefon jest niewygodny, znudził się, chcesz coś nowego. Przyjdź do nas, znajdziemy rozwiązanie.
Usuwamy blokady simlock z ponad 95 % modeli !

Simlock Gorzów to ponad 10 lat doświadczenia w serwisie telefonów oraz usuwaniu blokad simlock. Usuwamy simlocki z ponad 95 % modeli telefonów dostępnych na rynku, oferując przy tym najniższe ceny .

Zapraszamy , LOMBARD SEZAM ul. Pocztowa 11, 66-400 Gorzów Wlkp.