18 Maj 2020
18 maja 2020,
 Off

Obecna sytuacja na świecie spowodowała problemy praktycznie w każdej dziedzinie. Na świecie aktualna sytuacja na rynku złota jest bardzo niestabilna. Jak podają najnowsze wiadomości, epidemia koronawirusa spowodowała w pierwszym kwartale 2010 roku znaczący spadek sprzedaży i kupna tego surowca. Taki zabieg możemy zaobserwować na przykład w Chinach, gdzie to miejsce miał początek pandemii. Władze chińskie odnotowały spadek na popyt w branży związanej z biżuterią aż o ponad 60 %. Statystki jak dotąd nie ulegają zmianie, a klienci dalej wstrzymują się z kupnem i sprzedażą złota.

Skup złota Gorzów. Jedyny punkt skupu w Gorzowie z aktualnym cennikiem, aktualizowanym kilka razy w ciągu dnia. Można na bieżąco sprawdzać jak kształtują się ceny skup złota w danej chwili. Na chwilę obecną tendencja jest zwyżkowa, warto zatem zwrócić na to uwagę.

W związku z faktem, że większość sklepów dalej jest zamknięta, w tym sklepy, sprzedające biżuterię, sytuacja na rynku złota w Polsce jest bardzo niestabilna. Ceny złota mogą gwałtowanie spadać lub wzrastać.

Zatem, jeśli planujemy dokonać sprzedaży złota, warto wybrać odpowiedni skup złota w Go i dokonać sprzedaży teraz, kiedy to ceny nie rozczarują klientów. Bierzmy pod uwagę możliwy spadek cen złota.